Caviar Pekin kış Olimpiyatlarına Özel iPhone 13 Pro Tasarımı

Rus lüks tüketim markası Caviar, haberlerimize daha çok değerli mücevherler; altın, titanyum gibi değerli madenler ile yine tasarlanmış özel üretim akıllı telefonlar ile bahis oluyor. Hatta geçtiğimiz aylarda da yaklaşık toplam 18 kilo altından tasarlanan Golden Rock PlayStation 5 ile gündeme gelmişti ve sizlere bunu duyurmuştuk.

Rus şirket geçtiğimiz aylardaki PS5 özel tasarım ile karşımıza çıkmıştı. Artık ise her zamanki üzere akıllı telefon dizaynları ile gündeme gelen Caviar yeni 18 ayar altın kaplamalı bir iPhone 13 Pro serisi ile karşımıza çıktı. Caviar, bugün erken saatlerde Pekin Kış Olimpiyatları başlamasıyla bir arada aktifliğe özel iPhone’ları dudak uçuklatan fiyatı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Pekin Kış Olimpiyatları için tanıtılan 13 Pro ailesinden 8 adet üretildi

Caviar, Pekin Kış Olimpiyatları isimli iPhone’ları, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak üretti. Caviar, telefonun art kasasını, güneş ışınlarının yanılsamasını veren, darbeye sağlam ve hafif kırmızı kompozit materyalle yaptı.Telefonun art tarafında ayrıyeten Xiaohaituo Dağı, Ulusal Alp Kayak Merkezi ve paten yollarının hassas deseni ile birlikte Pekin Kış Olimpiyatları logosu yer alıyor.

Bu iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max ile ilgili en etkileyici şey, tüm dizaynların yanı sıra Caviar markasının yanı sıra kenarların ve kamera halkalarının hepsinin 18 ayar altından yapılmış olmasıdır. Hudutlu sayıda olduğu için bu aygıtlardan yalnızca 8 adet satın alınabilir. Kendine has bir dizaynları olan şirket; Caviar’ın bu aygıtlardan yalnızca sekiz adet üretmesinin öteki bir nedeni daha var ve bu onların fiyat etiketi. Gelin bu özel dizaynlı iPhone 13 Pro serisinin fiyatlarına bakalım.

iPhone 13 Pro Olympic Hero Gold, 128GB model için 26.000 dolar yani yaklaşık 352.820,52 TL fiyat etiketine sahip. Öte yandan lüks tüketim markası, iPhone 13 Pro Max Olympic Hero Gold 1TB modelini 27.080 dolar yani yaklaşık 367.445,81 TL olarak fiyatlandırdı. Pekala siz bu özel üretim seri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.