Apple, iPhone SE 3’ü Hindistan’da Test Ediyor Olabilir

Geçtiğimiz haftalarda sizlere Apple’ın ortaya çıkan patentlerinden kelam etmiştik. Bu patentlerden yola çıkarak Apple’ın bu sene kullanıcılara sunabileceği yeni eserleri çıkarım yoluyla belirleyerek yeni iPhone SE 3’ün ve yeni iPad’lerin geleceğini öne sürmüştük. O içeriğimize dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Aslında yalnızca biz değil, birçok teknoloji gurmesi uzunca bir müddettir iPhone SE 3’ün geleceğini söylüyordu. Bahisle alakalı yepisyeni bir sav ortaya atıldı. Olayın aslı astarı, ortaya atılan argüman neymiş gelin bir göz atalım.

Söylentiye nazaran Apple, iPhone SE 3’ü ve yeni iPad’leri Hindistan’da test ediyor

Apple’ın önümüzdeki ilkbahar aylarında gerçekleşmesini beklediğimiz 2022 Apple etkinliğinde tanıtılacak eserlerin iPhone SE 3 ve yeni iPad’ler olduğu söylentisinin akabinde bir yeni söylenti daha geldi. Bu söylentiye nazaran Apple, bu yeni eserleri teknolojinin kalbinin attığı yerlerden biri olan Hindistan’da test ediyor.

iPhone SE’nin 3 farklı modelini de Hindistan’a gönderen Apple’ın fiyatı ise 23.000 riyal (yaklaşık 307 dolar) olarak belirlediği öğrenildi. Tıpkı söylentinin iPad versiyonunda ise fiyat etiketinin 500 ile 700 dolar ortasında değiştiği öne sürüldü.