Epic Games’ten 130 TL’lik İndirim Kuponu (Nasıl Alınır?)

Çin, 1 Şubat 2022 tarihinde girilecek olan Çin Yeni Yılı’nın kutlamalarına başlamışken, Çin Yeni Yılı’na özel internette de pek çok aktiflik ve kampanya başlatıldı. Bu kampanyalardan biriyse oyuncuların beğenilen platformlarından birisi Epic Games tarafından yapılıyor. Epic Games, oyun mağazası Epic Games Store’da bilhassa oyunların değerli olduğu şu dönemde karanlıktan kurtaracak bir kupon dağıtmaya başladı.

Oyuncular, Epic Games Store’un yeni kuponuyla birlikte 199,99 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında anında 130 TL değerinde indirim kazanma bahtına sahip oldular. Bu büyük indirimden faydalanmak içinse oyuncuların yapmak zorunda oldukları sadece tek bir şey var: Epic Games’in e-postalarına abone olmak. Epic Games’ten 130 TL’lik kuponu nasıl alacağınızı adım adım sizlerle paylaştık:

Epic Games Store’un 130 TL’lik kuponu nasıl alınır?

  • Adım #1: Epic Games Store ana sayfasına ulaşın.
  • Adım #2: Kampanya temasına tıklayın.
  • Adım #3: E-postalara abone olun.
  • Adım #4: Kuponunuz hesabınıza yüklendi!

Adım #1: Epic Games Store ana sayfasına ulaşın.

Bu kontağa tıklayarak Epic Games Store anasayfasını açın.

Adım #2: Kampanya irtibatına tıklayın.

Anasayfada en üstte yer alan ‘Kuponunu Aç’ kontağına ya da aşağıda, fiyatsız oyunlar kısmının çabucak üstünde bulunan ‘Kaydol ve Tasarruf Et Kuponu’ seçeneklerinden birine tıklayın.

Adım #3: E-postalara abone olun.

Tarayıcınızda açılan sayfada ‘E-postalara Abone Ol/Abonelikten Ayrıl’ seçeneğini işaretleyin.

Adım #4: Kuponunuz hesabınıza yüklendi!

Kuponunuz, bu adımdan sonra hesabınıza yüklenecektir. Kuponunuzu denetim etmek için bu temasa tıklayarak envanterinize ulaşabilirsiniz.