Google’dan iPhone 15 Pro’nun “Yorgun Düştüğü” Keyifli Pixel 8 Reklamı [Video]

ABD merkezli teknoloji devi Google, geçtiğimiz saatlerde keyifli bir reklam sineması yayımladı. Şirketin “Made by Google” isimli YouTube kanalından yayımlanan reklam sineması, bir iPhone’a da mesken sahipliği yapıyor ve epey eğlenceli

Google, Pixel 8 serisi akıllı telefonlarıyla “Best Take” isimli bir özelliği kullanıma sundu. Küme çekimlerine odaklanan bu özellik, çekilen bir fotoğraf üzerinde kıymetli iyileştirmeler yapılmasını sağlıyor. Diyelim ki 10 kişilik bir kümenin fotoğrafı çekildi. Best Take, fotoğrafta gözü kapalı yahut somurtan bir yahut birden çok kişiyi tespit edip, düzeltme yapıyor. İşte hazırlanan reklam sineması de aslında bu özelliğe atıfta bulunuyordu.

Reklam sinemasında, bir iPhone ile bir Google Pixel ortasında geçen diyaloğa odaklanılıyor

Google’ın hazırladığı reklam sinemasında bir iPhone ile bir Google Pixel’in diyaloğunu görüyoruz. “Akşamdan kalma” iPhone’a gecenin güç geçmiş olabileceğini soran Pixel, küme fotoğraflarının zorladığı yanıtıyla karşılaşıyor. Pixel’se tıpkı şeyi kendisinin de yaşadığını belirtiyor.

Bunun üzerine iPhone, en âlâ çekim özelliklerinin Pixel’de olduğunu, bu kadar güzel çekimler yapamadığı için hem bataryasının zorlandığını hem de galerinin şiştiğini aktarıyor. Yine kelam alan Pixel, iPhone’dan fotoğrafları kendisine göndermesini, yapay zekâsı ile imaj üzerinde düzenleme yapabileceğini söylüyor. Buna şaşıran iPhone da yapay zekâsının gücünün buna yetip yetmeyeceğini soruyor. Olumlu cevap alan iPhone, yine baygınlık geçiriyor.

İşte Google Pixel 8 Pro ile iPhone 15 Pro’nun bulunduğu o reklam:

YouTube video

Google’ın yeni reklam sinemasıyla ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın…