GTA Online’a Çevre Dostu Bir SUV Eklendi

ABD merkezli dev oyun şirketi Rocskstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto (GTA) serisinin, tarihin en tanınan oyunları ortasında yer aldığını söylememiz yanlış olmaz. Şirketin GTA Definition Edition denemesi pek başarılı sonuçlar elde etmese de GTA V oyunu hâlen milyonlarca oyun sever tarafından oynanmaya devam ediyor.

Tabii ki oyunda yer alan en ikonik şeylerden birisi de otomobiller. Hatta bu araçlar o kadar popülerleşmiş durumda ki geçtiğimiz günlerde bir GTA V hayranının oyunda yer alan ‘ramp buggy’ aracını gerçek hayatta ürettiğini sizlere aktarmıştık. Artık de Rockstar, GTA Online’a ‘çevre dostu’ bir aracın eklenildiğini duyurdu.

The Obey I-Wagen

New York merkezli şirket tarafından yapılan açıklamalarda GTA V’in online versiyonuna ‘The Obey I-Wagen’ isimli tam elektrikli SUV’un eklendiği duyuruldu. Logosu Audi’den esinlenilen ve GTA cihanında bir araba markası olan The Obey’e ilişkin aracın, etraf dostu olduğu ve Southern San Andreas Üstün Autos’tan 1 milyon 720 bin dolara satın alınabileceği de açıklamalar ortasında yer aldı.

Bunun yanı sıra şirket tarafından yapılan paylaşımda, GTA Online’a gelen yeni güncelleme ile ilgili bilgiler de paylaşıldı. Açıklamalarda, kimi misyonlardan kazanılan mükafatların artırıldığı, ‘agency’ ismi verilen mülkler ve araçlar üzere şeylere indirim geldiği ve birçok yeni bonusun oyuna eklendiği tabir edildi. Güncelleme ile ilgili daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.

Aracın ayrıntılarına göz atmak isterseniz:

YouTube video