HONOR’dan Şubat Ayına Özel İndirim Kampanyası

Çinli teknoloji şirketi HONOR, şubat ayının gelişiyle hem yalnızlar için hem de sevdiğine ikram almak isteyen tüketiciler için sevgililer gününe özel dikkat çeken bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında HONOR’un neredeyse tüm ürünleri indirime girmiş durumda. Gelin daima birlikte, bu kampanyanın ayrıntılarına bakalım.

HONOR’un başlattığı kampanyaya yakından baktığımızda, indirime giren ürün kategorisinin oldukça geniş olduğunu görüyoruz. Çünkü bu kampanya kapsamında şirketin en yeni dizüstü bilgisayarlarına ek olarak telefonlar, akıllı saatler, robot süpürgeler ve kablosuz kulaklıklar indirime girmiş durumda. HONOR’un indirim kampanyası, şubat ayının sonuna dek devam edecek.

HONOR’un sevgililer günü kampanyasında indirime giren kimi ürünler

HONOR MagicBook X 15:

HONOR’un etkileyici özelliklerle donattığı dizüstü bilgisayarı MagicBook X 15, sevgililer gününe özel kampanya kapsamında indirime giren eserlerden bir tanesi oldu. Intel’in 10. kuşak işlemcileri sayesinde üst seviye performans sunan dizüstü bilgisayar, uzun batarya ömrü ile de dikkat çekiyor. HONOR’un yeni dizüstü bilgisayarı, i5 işlemci ile tercih edildiğinde 7.999 TL’ye, i3 işlemcili tercih edildiğinde ise 6.999 TL’ye satın alınabilecek.

HONOR 50:

HONOR’un Google Servisleri ile piyasaya sürülen amiral gemisi akıllı telefonu HONOR 50 de sevgililer günü indiriminden nasibini aldı. Snapdragon 778G işlemci, 108 MP ana kamera ve 120 Hz FHD+ AMOLED ekran üzere özelliklerle donatılmış olan akıllı telefon, şubat ayı boyunca indirimli olarak satın alınabilecek.

HONOR MagicWatch 2:

HONOR’un 1 hafta kullanım imkanı sunan ve bir akıllı saatten beklenen her şeyi sunabilen akıllı saati MagicWatch 2 de sevgililer günü nedeniyle indirime girdi. Akıllı saat, bu indirim kapsamında 1.749 TL’ye satın alınabilecek. Öte yandan; Band 6 da indirimli olarak satın alınabilecek.

HONOR Earbuds 2 Lite:

Sevgilisine ya da kendisine kulaklık satın almayı düşünen tüketiciler, HONOR’un kampanyasından karlı çıkabilirler üzere görünüyor. Çünkü şirketin gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite, indirim kapsamında 649 TL’ye satın alınabilecek. Çift mikrofonlu gürültü engelleme ve 28 saate kadar kullanım imkanı sunan Earbuds X ise 499 TL karşılığında satın alınabilecek.

HONOR Choice R1:

Robot süpürgelerin son devirlerde ağır ilgi görmesi, HONOR’un da dikkatinden kaçmamış üzere görünüyor. Şayet 14 Şubat‘ta sevdiğinize robot süpürge almak isterseniz, HONOR’un kampanya kapsamına aldığı Choice R1 modeline göz atabilirsiniz. 2600 mAh bataryası ve 2600 pa emiş gücü ile dikkat çeken robot süpürge, sepet indirimi ve çeşitli kampanyalarla tüketicilere ulaştırılacak.

HONOR’un şubat ayı kampanyasının şirketin eserlerinin satıldığı e-ticaret platformları ile önde genel teknoloji perakendecilerinde geçerli olduğunu belirtelim.