Instagram gizli hesap nasıl görebilir? Gizli hesap paylaşımları görme (Gerçek Yöntem!)

Instagram, bir hayli şahsın faal olarak kullandığı ehemmiyetli sosyal medya platformlarında yer alır. Saklı hesap sahibi olan Instagram kullanıcılarının profillerini görme, bir hayli şahıs tarafından merak edilen bir mevzudur. Instagram saklı hesaplara bakma veya Instagram saklı profil görme, banalde sadece hesabınızla takip ettiğiniz ve takip isteğinizi kabul eden şahıslara izin verir.

Bununla beraber, bazı kullanıcılar saklı hesapları görme sitesi aracılığıyla ya da hesap görme uygulamasız usullerle Instagram’daki saklı hesaplara ulaşmaya çalışabilirler. Ancak, Instagram’ın saklılık siyasetleri gereği, bu cins usuller genellikle yasal kabul edilmez.

Saklı hesap sahibine takip etmek istediğiniz belirtmek, genellikle en iyi ve en etik yoldur. Şayet saklı hesap sahibi, takip ettiğinizi kabul ederse, hesabını görmek muhtemel olacaktır. Şayet kabul etmezlerse, hesaplarına ulaşımınız olmayacaktır.

Instagram saklı hesap görme usulleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Instagram’ın kullanıcı kılavuzuna bakabilirsiniz. Bu, merak ettiğiniz tüm suallere net ve doğru cevaplar sağlayacaktır.

Bayağı koşullar altında takip etmediğiniz bireylerin paylaşımlarını göremezken; Instagram saklı hesap görme uygulaması ile bu meseleyi ortadan kaldırabilirsiniz.,

Hesabı Kaybetmeden Instagram Gizli Profili Görme

Bir Hayli program saklı hesap görme taahhüdü ile ortaya çıktı. Bunları test etkenin en iyi yolu ehemmiyetsiz bir fake hesaptır. Bu programlara asla hakikat hesap ile giriş yapmayın. Fake hesap ile giriş yapıp programları deneyin. Hiçbir kaybınız olmadan sınama yapabilirsiniz.

Üstte yer alan instagram saklı hesap görme usulleri ile öncelikle 3. parti uygulamalardaki güvenlik meselesinden bahsettik ve güvenlik zaafı yaşamadan çözüme erişmeniz için takdik hakkında bilgi verdik. Şimdi instagram üzerinden saklı hesap görme için alttaki usuller ile kesin neticeye erişebilirsiniz.
Tehlikesiz Saklı Hesap Görme Uygulama Karşılaştırması

Tehlikesiz Instagram saklı hesap görme uygulamaları, hesabınızın güvenliğini sağlayarak dilediğiniz şahsı takip etme olanağı tanır. Fiyatlı ve Fiyatsız olarak iki değişik abonelik cinsi olan bu uygulamalarda fiyatsız azalığa sahipseniz, emin hudutlandırmalarla kullanabilirsiniz. Fiyatlı azalıklarda ise rastgele bir hudutlandırma bulunmuyor.

Instagram saklılık hesap görme için kullanabileceğiniz ve uygulama mağazalarından indirebileceğiniz uygulamalar şu biçimdedir;

Öncelikle belirtmek isterim ki bu cins uygulamaların kullanımı, Instagram’ın kullanım siyasetlerine terstir ve şahsi bilgilerinizin ve hesap güvenliğinizin riske atılmasına neden olabilir. Bu sebeple, bu uygulamaların kullanımını önermiyoruz.

Ancak, isteğiniz güzergahında bu uygulamaların genel özelliklerini alttaki gibi bir tabloda karşılaştırabiliriz:

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamaları 🔽

Uygulama Adı Platform Ücret
Glassagram Android, iOS 14.99 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
eyeZy Android, iOS, iPadOS 9.99 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
mSpy Android, iOS, iPadOS 11.66 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)
uMobix Android, iOS 12.49 dolar/aylık (Ücretsiz deneme var)

Özellikle belirtmek gerekir ki, Glassagram, gizli Instagram profillerini, hikayelerini ve direkt mesajlarını anonim olarak görüntülemek isteyen kullanıcılar arasında oldukça popüler bir seçenektir. Aşağıdaki diğer uygulamaları da deneyebilirsiniz.

Uygulama Gizli Hesap Görüntüleme Takipçi Analizi Hesap Güvenliği Ücretsiz Sürüm Sınırlı / Sınırsız
Pingru Evet Evet Düşük Evet Günlük 2 Görüntüleme
Postegro Evet Evet Düşük Evet Günlük 3 Görüntüleme
Lili APP Evet Evet Düşük Evet Günlük 3 Görüntüleme
Ghosty Evet Evet Düşük Evet Sınırsız Görüntüleme
Ghostegro Evet Evet Düşük Evet Sınırlı Görüntüleme
İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulama Karşılaştırması

Yeniden de bu uygulamaların kullanımından sakınmanızı ve daha tehlikesiz ve etik usulleri seçim etmenizi öneririz, misalin:

* İnstagram saklı hesap görme ile asıl hesap sahibine takip isteği yollayarak onların onayıyla ulaşım sağlamak.
* Ortak dostlarınız aracılığıyla saklı hesaplara ulaşmaya çalışmak.