OnlyFans Kullanan Türk Ünlüler ( Şaşıracaksınız! Gerçek kullanıcılar )

OnLyFans kullanan ünlülerin isimlerinin merak konusu olduğunu biliyoruz. Bizlerde sizler için üşenmedik ve büyük bir araştırma yaptıktan sonra OnlyFans üyeliği olan türk ünlülerü derledik ve paylaştık! Türkiye ve Dünya’da bir anda popülerleşen Onlyfans uygulaması inanılmaz bir kitleye ulaştı. Her geçen gün kullanıcı sayısını inanılmaz rakamlara ulaştıran Onlyfans’ta ki amaç fotoğraflar, videolar paylaşarak veya canlı yayınlar yaparak daha fazla abone sayısına ulaşabilmektir. Peki, bir anda bu kadar çok popülerleşen uygulama Onlyfans’ta hesabı olan ünlüler kimler? İşte sizlere tüm detayları…

Onlyfans Hesabı Olan Türkler

Onlyfans uygulaması içerisinde yeni videolar, yeni fotoğraflar paylaşarak daha fazla aboneye ulaşıyorsunuz ve bu abone kitlenizle birlikte Onlyfans hesabınızdan kazandığınız gelirde doğru orantıda artmış oluyor. Bir çok fenomenin kullandığı Onlyfans uygulamasında karşınıza şaşıracağınız isimler ve fotoğraflar düşebilir. Videolarınızı satabildiğiniz gibi ses kayıtlarınızı da abonelerinize satabilirsiniz. Bu sayede dolar geliri elde etmiş olursunuz.

Carmen: Onlyfans uygulamasının Türkiye’deki en büyük şubesi desek daha doğru olur Carmen’e. Milyonlarca takipçisi bulunuyor ve inanılmaz paralar kazanıyor. Onlyfans hesabı olan Türk isimler denildiği zaman akla ilk olarak Carmen gelmektedir.

Zena: Carmen’den sonra diğer bir Onlyfans hesabı olan ünlü isim Zena’dır. Zena’ya aylık 10 $ gibi bir fiyata abone oluyorsunuz ve karşınıza inanılmaz fotoğraflar, videolar çıkıyor.

Decentgirl: Bu isim son zamanlarda Türkiye için Onlyfans’ta epey bir popüler hale geldi. Yeni yeni tanınan Decentgirl kendisine abone olanları şaşırtmaya devam ediyor.

Lovely_Jov: Ünlü olan diğer isimse Lovely_Jov kullanıcı adıyla abonelerine içerik üreten bu hesaptır.

Merve Sanay:Türk Ünlü Merve Sanay OnlyFans İçerikleri Üretmeye 2022 Aralık Ayında Başladı.

Bahar Candan: Televizyon’da Güzellik Yarışmasına Katılan ve Dikkat Çeken Yarışmacı Geçtiğimiz Aylarda Açtığı Onlyfans Hesabı sayesinde büyük meblalarda gelir elde etmeye başlamıştır henüz çıplak fotoğraf paylaşmasada yakında paylaşacağı düşünülmektedir.

Kendinesanatci: bu kişinin ünü sadece twitter platformunda vardır gerçek ismi bilinmemektedir

RuhsuzKahpe: Bu kişi ise kendisini twitter de ücretsiz nude fotoğraflar ile duyurduktan sonra onlyfans hesabı açarak gelir elde etmeye başlamıştır.

Onlyfans üyelik Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Onlyfans platformunda üyelik yani abonelik ücretleri bazı yayıncılarda ücretsiz olsa da birçok yayıncı kendi fiyatını kendisi belirlemektedir.

OnlyFans Ne Demek Türkçe

İçerik yaratıcıları, kendilerine üye olan kullanıcılardan (hayranlar) para kazanabilir. Hizmet, seks işçileri arasında popülerdir ve genellikle seks işçileri ile ilişkilendirilir.

Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler

Onlyfans’ta karşınıza bir anda inanılmaz isimler çıkabileceğini söylemiştik. Yabancı ve Türk bir çok üyenin bulunduğu Onlyfans platformu henüz Türkiye’de yeni yeni gelişmeye ve öğrenilmeye başlasa da inanılmaz bir şekilde yeni Türk hesaplar oluşturularak fotoğraflar paylaşılıyor. Onlyfans hesabı olan ünlüler konusunda sizlere önerimizi aşağıda paylaştık.

 • Larissa Don Santos
 • Tana Mongeau
 • Megan Barton
 • Katie Salmon
 • Bella Thorne
 • Amanda Cerny
 • Cardi B
 • Mia Khalifa
 • Amber Rose
 • Sami sheen
 • Carmen Electra
 • Amber Rose : amberrose
 • Jordyn Woods : jordynwoods

Yukarıda paylaştığımız isimler Onlyfans’ın en popüler ve en fazla takipçiye sahip olan isimleridir.

OnlyFans üyelik ücreti ne kadar?

Platforma ilk katılım yapıldığında 30 günlük ücretsiz bir deneme olarak veriliyor ancak bu deneme süresi için de kredi kartı bilgileri isteniyor. Deneme süresi bittikten sonra  4.99 dolar ile 49.99 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Onlyfans Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Onlyfans’ta takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm fotoğraflarını ve videolarını görmek istiyorsanız profil sahibinin belirlemiş olduğu abonelik ücretini ödemeniz gerekir. Eğer ödeme yaparsanız 1 ay boyunca sorunsuz bir şekilde tüm video ve fotoğrafları görebilirsiniz.

YouTube video

Onlyfans’ta birisine abone olmak istediğinizde genel ve ortalama olarak her profil sahibi 4.99 $ aylık ödeme istemektedir. Fakat bazı kullanıcılarda 49.99 $’a kadar abonelik ücreti de bulunabiliyor.