Samsung Brezilya Fazla Heyecanlandı: Mağazalar Şimdiden Galaxy S24 Ultra Görselleriyle Donatıldı

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan Galaxy S24 ailesini yaklaşık 2 hafta sonra resmî olarak tanıtacak. Tanıtım aktifliği öncesinde heyecanı artırmak isteyen Güney Koreli teknoloji devi, Brezilya’daki mağazalarında Galaxy S24 Ultra posterlerini sergilemeye başladı. 

Brezilya’daki mağazalarda sergilenen posterlerde Galaxy S24 Ultra‘yı birinci sefer bu kadar net olarak görüyoruz. Bu görsellerde akıllı telefonların dizaynını, kameralarını, S-pen kalemini ve Galaxy AI tabirini görüyoruz. Ayrıyeten aygıtın sahip olacağı dört kameralı sistemi ve titanyum grisi varyantın seçildiğini görüyoruz.

Galaxy S24 Ultra’yı birinci kere bu kadar net görüyoruz

Poster ayrıyeten Galaxy AI sözüne de yer veriyor. Galaxy AI, Samsung’un kendi aygıtlarında kullanacağı üretken yapay zekâ olarak dikkat çekiyor. Görselin altında yer alan küçük yazılarda “Sadece illüstrasyon görselleridir. Belli yapay zekâ özelliklerine erişmek için Samsung Hesabınız ile giriş yapmanız gerekebilir. S Pen, S24 Ultra ile uyumludur lakin Galaxy S24 ve Galaxy S24+ ile uyumlu değildir. Renk ve model stok durumu ve/veya kanala nazaran değişiklik gösterebilir.” sözü yer alıyor. 

One UI 6.1 de Galaxy S24 serisiyle geliyor

Samsung, yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra, Android 14 tabanlı One UI 6.1 kurulu olarak gelecek. Her üç telefonda da yapay zekâ özellikleri bulunacak. Bu özellikler ortasında arama sırasında canlı çeviri, üretken yapay zekâ ile duvar kağıdı oluşturma, kilit ekranı için hava durumuna nazaran değişen görseller, Samsung Notes’ta yer alan notları derleyip özetleme, ses etiketleme üzere özellikler sağlayacak. 

Samsung, yakın vakitte ön sipariş kampanyalarını da duyurmuştu.