Samsung Galaxy S22 Ultra’nın Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Samsung hayranları, 9 Şubat’ta gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğine odaklanmış durumdalar. Çünkü bu aktiflikte, Samsung’un 2022 model birinci amiral gemisi telefonları olacak Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra ile tanışma imkanı yakalanacak. Her ne kadar telefonlarla ilgili pek çok bilgi sızdırılmış olsa da heyecan doruktayken yaşanan son gelişme, bilhassa de Galaxy S22 Ultra‘yı bekleyenler için epeyce değerli.

Güney Koreli teknoloji devi, geçtiğimiz yıl aldığı bir karar ile Galaxy Note ailesini sonlandırdı. İşte bu noktada da devreye Galaxy S serisinin ‘ultra’ modeli girdi. Çünkü bugüne dek yaşanan sızıntılar, Galaxy S22 Ultra’nın Galaxy Note üzere görüneceğini ortaya koydu. Şimdiyse bu amiral gemisi telefonun tanıtım görüntüsü sızdırıldı. Yarın gerçekleştirilecek aktiflikte izleyeceğimizi düşündüğümüz tanıtım görüntüsü, bu telefonun Galaxy Note serisinin devamı niteliğinde olacağını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

Galaxy S22 Ultra’nın Galaxy Note üzere görüneceği artık tartışmasız

Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı telefonu ile ilgili sızdırılan tanıtım görüntüsü, Galaxy S22 Ultra’daki S Pen girişine odaklanıyor. Bu görüntü, geçtiğimiz periyotlarda yaşanan sızıntıların tümünü doğruluyor. Yani artık, Galaxy S serisinin ultra modelinin Galaxy Note serisinin halefi olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Samsung yarın, yüzde 99 ihtimalle bu durumu doğrulayacak.

Samsung’un Galaxy Unpacked aktifliği, 9 Şubat’ta (yarın) TSİ 18:00’de başlayacak. Şirket, bu aktiflik kapsamında ayrıntılarına buradan ulaşabileceğiniz Galaxy S22 ve Galaxy S22+ ile ayrıntılarına burada ulaşabileceğiniz Galaxy S22 Ultra’yı tanıtacak. Ayrıyeten Samsung’un amiral gemisi yeni tableti Galaxy Tab S8 de bu aktiflik kapsamında tanıtılacak.

İşte Samsung Galaxy S22 Ultra için hazırlanan tanıtım videosu

YouTube video