Samsung Galaxy S22’nin Fiyatı Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yakın bir gelecekte değerli bir lansman aktifliği düzenleyecek. Bu aktiflik, Samsung’un 2022 model amiral gemisi telefonu Galaxy S22 serisini tüketicilerle buluşturacak. Bugüne kadar yaşanan sızıntılar, seride yer alacak akıllı telefonların özelliklerini aslında ortaya çıkarmıştı. Şimdiyse yeni bir gelişme ile karşınızdayız.

Vietnam merkezli bir sızıntı kaynağı, Samsung Galaxy S22 ailesinin fiyatını açığa çıkarmayı başardı. Bu savlar gerçek olur mu bilinmez lakin Galaxy S22 ailesi, dolar bazında pek de şaşırtmayan fiyatlara sahip olacak üzere görünüyor. Pekala Samsung’un yeni amiral gemisi telefonları, kaç paraya mal olacak?

İşte Samsung Galaxy S22 fiyatları

  • Galaxy S22: 899 dolar
  • Galaxy S22+: 1.099 dolar
  • Galaxy S22 Ultra: 1.299 dolar

Samsung, Galaxy S22 ailesini tanıtacağı tarih ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Lakin argümanlar ve kestirimler, bu aktifliğin 8 Şubat 2022‘de gerçekleştirileceği tarafında. Şirket muhtemelen, lansmandan çabucak sonra da ön sipariş sürecini başlatacak.

Samsung Galaxy Tab S8 ailesinin fiyatı da sızdırıldı

  • Galaxy Tab S8: 850 doların altı
  • Galaxy Tab S8+: 900 ila 1.000 dolar
  • Galaxy Tab S8 Ultra: 1.100 dolar civarı

Samsung Galaxy S22 ailesinin fiyatını sızdıran kaynak, şirketin yaklaşmakta olan yeni tablet modeli Galaxy Tab S8‘in fiyatlarını da ortaya çıkardı. Fakat bu sızıntılardan kendisinin de tam olarak emin olmadığını söyleyen sızıntı sahibi, yakında fiyatlarla ilgili daha sağlam bilgi sahibi olacağını tabir ediyor.

Yaşanan sızıntıyla birlikte özellikleri aslında ortaya çıkan Galaxy S22 ailesinin fiyatı ile ilgili de ön bilgi edinmiş olduk. Şayet Samsung Galaxy S22 ailesinin şu ana kadar sızdırılan teknik özelliklerine göz atmak isterseniz burada, Galaxy Tab S8’in teknik özelliklerine göz atmak isterseniz de burada bulunan içeriklerimize ulaşabilirsiniz.