Samsung Galaxy S24’ün Ön Sipariş Kampanyası Ortaya Çıktı: Ne Alırsanız Bir Üst Versiyonu Gelecek!

2024 yılının başlaması ile Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un hayranları için hareketli bir devir başladı. Zira şirket, birkaç hafta içerisinde bir aktiflik düzenleyecek ve Galaxy S24 ailesini resmen tanıtacak. Telefonlar, genel manada ortaya çıkmış durumda lakin lansman ile tüm bilgiler netleşmiş olacak.

Şimdiyse Samsung’un Galaxy S24 ailesi için planladığı ön sipariş kampanyaları gün yüzüne çıktı. Şirket, ayrıntılarını az sonra aktaracağımız kampanyayı Türkiye’de de uygulayacak mı bilinmiyor fakat Samsung hayranları, bu kampanyadan hoşnut kalacaklar gibi görünüyor.

Ödenen fiyatın bir üst modeli gönderilecek

Ortaya çıkan bilgilere nazaran Samsung Galaxy S24’te 128 GB ve 256 GB, Plus modelde 256 GB ve 512 GB, Ultra modelde ise 256 GB, 512 GB ve 1 TB’lik versiyonlar sunulacak. Samsung, ön sipariş kampanyası kapsamında satım alım yapan tüm tüketicilere, satın alınan modelin bir üst versiyonunu gönderecek. Diyelim ki 128 GB depolama alanına sahip Samsung Galaxy S24 siparişi verdiniz. Size gelecek telefonun depolama kapasitesi 256 GB olacak.

Bazı kaynaklara nazaran ise birinci kampanyaya ek olarak ikinci bir kampanya daha sunulacak. İkinci kampanya, Galaxy Buds FE ve Galaxy Watch için ekstra indirim olacak. Hangi akıllı saatin kampanyaya dahil edileceği ve indirim oranları, şimdilik muhakkak değil. Haberimizi sonlandırırken; bunun yalnızca bir tez olduğunu ve Samsung’un kelam konusu kampanyaları bazı pazarlara sunabileceğini söyleyelim. Samsung Türkiye, büsbütün farklı indirimler ve ikramlar sunma hakkına sahip.