Samsung Unpacked Etkinliğinden Video Geldi

Samsung, önümüzdeki Şubat ayında her yıl olduğu üzere Unpacked aktifliği gerçekleştirecek ve orijinal eserlerini tüketicilerine tanıtacak. Şu ana kadar teknoloji devinin aktiflikte hangi eserleri tanıtacağı meçhuldü çünkü şirketten açıklama yapılmadı lakin doğal ki geçmiş yıllara da baktığımızda teknoloji devinin yeni Galaxy S22 serisini tanıtması uzun vakittir bekleniyor.

Android sızıntılarıyla tanınan Ice Universe’ün duyurduğuna nazaran Güney Kore menşeili teknoloji devi Samsung, 9 Şubat’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S22 serisini ve Galaxy Tab S8’i duyuracak. Aktiflikten

Galaxy Note serisi tarihe karışıyor

Samsung, Galaxy S22 serisi hakkında kendine çok güveniyor ve serinin akıllı telefonlar için yeni bir standart oluşturacağını belirtiyor. Ayrıyeten yeni seri ile birlikte uzun vakittir konuşulan bir öbür bahis ise Galaxy Note serisinin kalkacağı ve Galaxy Ultra ismiyle tekrar piyasaya sürüleceği.

Galaxy’nin yeni S20/S21 Ultra varyantlarında tıpkı Note serisindeki üzere büyük ekran ve bir akıllı kalem bulunuyor. Note’un tarihe karışması bir oldukça mümkün. Geliştirilmiş kamera tecrübesi dışında Samsung, Galaxy S22’nin ne teknik özellikleri ne de geneli hakkında rastgele bir bilgi vermemiş lakin söylentilere nazaran üç model göreceğiz. Bunlar S22, S22+ ve S22 Ultra olacak.

Etkinliğin birinci tanıtım görüntüsü da geldi

YouTube video