Speed Auto Clicker Nedir, Nasıl Kullanılır? – [İNDİR] – 2022

İnternet dünyasında pek çok yazılımla karşılaşmak mümkün. Hatta kimilerini görünce şaşırıp kimlerin kullandığını merak edebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de Speed Auto Clicker yazılımıdır. Speed Auto Clicker yazılımı, isminden da anlaşılacağı üzere kullanıcılarına yüksek süratte otomatik tıklama hizmeti sunuyor. Bu tıp bir hizmet veren pek çok yazılım olsa da Speed Auto Clicker bunlar ortasında en tanınan olanı.

Speed Auto Clicker nedir, nasıl kullanılır pek çok kişi tarafından merak ediliyor zira kullanım alanı, herkesin ilgi alanına dahil değil. Kimi oyunlar ve yazılımlar, birtakım misyonlar ve süreçler için pek çok tıklama gerektirir. İşte bu noktada devreye Speed Auto Clicker girer. Gelin Speed Auto Clicker nedir, nasıl kullanılır biraz daha yakından tanıyalım ve bu yazılım hakkında bilmeniz gerekenleri görelim.

Speed Auto Clicker nedir?

Speed Auto Clicker, kullanıcılarına yüksek süratte otomatik tıklama hizmeti veren bir yazılımdır. Kullanım sırasında öteki yazılımlar tarafından fark edilmez. Büsbütün fiyatsızdır. Suram gerektirmez, indirdiğiniz üzere çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Tıklamanın sıklığını ve sonunu dilediğiniz üzere arttırarak belirleyeceğiniz kısayol tuşu ile Speed Auto Clicker yazılımını başlatabilirsiniz.

Speed Auto Clicker ne işe fayda?

Bazı oyunlar ve yazılımlar, kimi vazifeler ve fonksiyonlar için ağır tıklama gerektirirler. Usta bir oyuncu olsanız bile bu çeşit misyonlar bilek yorabilir. Bu noktada devreye Speed Auto Clicker yazılımı giriyor. Özelleştirebileceğiniz ayarları sayesinde Speed Auto Clicker, dilediğiniz sayıda ve süratte tıklama yapabiliyor.

Speed Auto Clicker yazılımının resmi internet sitesinde kullanılabileceği birtakım oyunlar listelenmiş. Bunlar ortasında; Cookie Clickers, Minecraft, Runescape, Adventure Capitalist, ARK: Survival Evolved üzere pek çok tanınan oyun bulunuyor. Bu oyunlardan tıklama başına alınan mükafatları çok daha süratli bir formda kazanabilirsiniz.

Speed Auto Clicker nasıl indirilir?

Buradaki temas ile Speed Auto Clicker resmi internet sitesi üzerinden yazılımı indirebilirsiniz. Speed Auto Clicker; Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows Vista sürümlerinde, 64 bit, 32 bit ve hatta altında çalışabilmektedir. İndirme süreci sonrası dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Speed Auto Clicker nasıl kullanılır?

Speed Auto Clicker yazılımını indirdikten ve gerekli süreçleri yaptıktan sonra ayarlama kademesine geçebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken üç tane ayarlama var; aktivasyon tuşu, tıklama sayısı ve tıklama sonu.

Aktivasyon tuşu, Speed Auto Clicker yazılımını başlatacağınız tuştur. Tıklama sayısı, yazılımın saniyede yapmasını istediğiniz tıklama sayısıdır. Tıklama sonu ise Speed Auto Clicker yazılımının toplamda yapmasını istediğiniz tıklama sayısıdır. Tüm bu ayarlamaları dilediğiniz vakit düzenleyerek tekrar yapılandırmanız mümkün.

Speed Auto Clicker inançlı mi?

Speed Auto Clicker, yapay tıklama üreten ve kolay çalışma prensibine sahip bir yazılımdır. Şu an için hakkında herhangi bir güvenlik şikayeti yapılmamıştır. Ancak tekrar de yazılım çalışırken müşahede yapmanız öneriliyor. Speed Auto Clicker ve gibisi öbür tüm üçüncü taraf yazılımları resmi internet sitelerinden indirmeniz de bir o kadar değerli.

Speed Auto Clicker hakkında bilmeniz gerekenler:

 • Yazılımı dilediğiniz kısayol tuşu ile başlatabilirsiniz.
 • Speed Auto Clicker yazılımının bir ya da birden fazla uygulamada çalışmasını seçebilirsiniz.
 • Üçüncü taraf başka yazılımlar, Speed Auto Clicker yazılımını tespit edemez.
 • Yazılımın nasıl ve ne vakit çalışacağını seçebilirsiniz.
 • Saniye başına tıklama sayısını dilediğiniz oranda belirleyebilirsiniz.
 • Toplam tıklama sayısını dilediğiniz oranda belirleyebilirsiniz.
 • Speed Auto Clicker fiyatsızdır ve bilinen bir güvenlik sorunu yoktur.
 • Cookie Clickers, Minecraft, Runescape, Adventure Capitalist, ARK: Survival Evolved üzere pek çok oyunu takviyeler.
 • Düşük sistemlerde bile muvaffakiyetle çalışır.
 • Türünün en süratli hizmet veren yazılımıdır.
 • ‘Sevgiyle geliştirdiklerini’ söylüyorlar.

Tıklama suratı testi yapın:

Buradaki temas üzerinden Speed Auto Clicker resmi internet sitesinde bulunan Tıklama Suratı Testine katılın. Araç, 10 saniye veriyor ve bu müddet içinde kaç tıklama yaptığınızı tespit ediyor. Speed Auto Clicker yazılımın saniyede ortalama 500 tıklama yaptığını düşünürsek kendi suratınıza biraz şaşırabilirsiniz.

Kullanıcılarına yüksek süratte otomatik tıklama hizmeti sunan Speed Auto Clicker nedir, nasıl kullanılır gibi merak edilen soruları yanıtladık ve bu farklı yazılım hakkında bilmeniz gereken ayrıntılardan bahsettik. Speed Auto Clicker hakkındaki niyetlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.