TikTak, İstanbul’da TikTak City Hizmetini Başlattı

Saatlik ve hatta dakikalık işler için otomobil kiralama hizmeti vermekte olan TikTak, “TikTak City” isimli yeni hizmetini İstanbul’da kullanıma sundu. Hizmet kapsamında çok kısa periyodik araba muhtaçlığı olan vatandaşlara direkt elektrikli arabalar sunmaya başlayan takım, vatandaşlara etkileyici bir tecrübe yaşatacak üzere görünüyor.

TikTak City kapsamında elektrikli araba kiralamak isteyen vatandaşların, belirlenen İspark istasyonlarına gitmesi ve aracı teslim almaları gerekiyor. Birkaç saatliğine ya da daha kısa müddetli olarak gereksinimlerini gideren müşterinin, aracı tekrar TikTak City İspark noktalarından bir adedine bırakması kâfi. Üstelik İstanbullular, TikTak City hizmetinden faydalanmak istediklerinde Renault’un kent kullanımı odaklı arabası Zoe’yu karşılarında görecekler.

“İstanbul’un değerli ulaşım tahlillerinden olmak istiyoruz”

30’dan fazla model ve toplamda 3.000’den fazla araba ile hizmet vermekte olan TikTak’ın elektrik hamlesi, vatandaşların ilgisini çekmeyi başaracak üzere görünüyor. Çünkü vatandaşlar, TikTak City ile etraf dostu Renault Zoe’yu kullanma imkanı yakalamış olacaklar. Böylece hem konforlu hem de temiz bir seyahat deneyimi yaşanmış olacak.

TikTak City projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan TikTak Kurucusu Ersan Öztürk, “Hedefimiz, İstanbul’da gündelik hayatın önemli ulaşım çözümlerinden biri haline gelmek. Bu doğrultuda hem otomobil parkımızın genişlemesine hem de kent içi ulaşımda farklı modeldeki araç paylaşım formüllerine yatırım yapacağız. Büyüme stratejimizde çevreye hassas elektrikli otomobiller önceliğimiz olacak.” sözlerini kullandı.

Eğer siz de TikTak ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve çabucak bir araba kiralamak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.