TOGG’un Yeni Sedan Modeli, 3D Olarak Sanal Ortama Aktarıldı

27 Aralık 2019’da biri SUV ve biri sedan olmak üzere iki farklı yerli elektrikli araba tanıtan TOGG, geçtiğimiz gün bugüne kadar hakkında çok az şey söylenen sedan modelini tanıttı. Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından CES 2022’ye katılan TOGG, sedanın yenilenmiş konseptini “Transition Concept Smart Device” ismiyle gösterdi.

CES 2022 etkinliğinde yaklaşık yarım saatlik bir sunum yapan TOGG, aktiflikte gösterilenleri tam manasıyla yerinde incelemek isteyenler için bugün bir paylaşım yaptı. TOGG, CES 2022’deki standlarını çevrimiçi ortama üç boyutlu olarak taşıdı ve isteyen herkesin TOGG standını 360 derece turlamalarını sağlayacak internet sitesi oluşturdu.

TOGG’un üç boyutlu ortama taşınan CES 2022 standı

Sosyal medyadan paylaşım yapan TOGG, “CES’teki TOGG standımızı 360 derece sanal tıpla ziyaret etmek ister misiniz?” tabirlerine yer vererek internet sitesine ilişki sundu. Buradaki kontağa tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesi, TOGG’un CES 2022 standının birebir dijital ortamdaki yansıması olarak vazife yapıyor.

Üç boyutlu bu alanda ister fare denetimlerini kullanarak (sol tıka basılı tutarak kamerayı döndürme, sağ tıka basılı tutarak sağa-sola gitme, fare tekerleğiyle yakınlaştırma) etrafta dolaşılabileceği üzere ister de panolardaki tanıtım görüntülerini izleyebilir, ya da tam manasıyla tipe çıkabilirsiniz. Stand tipine çıkmak için alanda mavi kutucuk üzerinde ‘1’ yazan “USECASEMOBILITY” etiketine tıklayıp sayfanın altındaki ‘Next’ ve ‘Previous’ kontrolleriyle tipi gerçekleştirebilirsiniz.

Tura çıkmak yerine direkt mavi kutucuklara tıklayarak istediğiniz tanıtım görüntüsünü izleyebilir, yazılı olarak bilgiler alabilirsiniz.