Ünlü Dergi Rolling Stone NFT Koleksiyonu Çıkartıyor

NFT dünyasına her gün bir yeni isim daha ekleniyor. Ünlü isimlerin özel eşyaları ve hiç görülmemiş fotoğraflarıyla birlikte şenlik biletleri bile NFT olarak satışa sunulmaya başlandı. NFT dünyası artık çok büyük bir pazar yeri haline geldi.

Yaklaşık iki yıllık bir ortanın akabinde geri dönüş yapan ünlü Amerikan dergisi Rolling Stone Live, NFT dünyasına girmek için kolları sıvadı. Rolling Stone, Coinbase ile yaptığı iştirakle özel NFT’ler oluşturduğunu duyurdu.

NFT koleksiyonu 12 dijital sanatkarın yapıtlarından oluşacak

Ünlü Amerikan dergisi Rolling Stone çalışmalarına yaklaşık iki yıllık bir orta vermişti. Verdiği ortanın akabinde Harika Bowl etkinliklerinin duyurulmasıyla geri dönen Rolling Stone, dönerken yanında bir de NFT koleksiyonu getirmiş. Coinbase paydaşlığıyla hazırlanan NFT koleksiyonu Super Bowl aktifliğiyle ilgili indirimler de sunacak. NFT koleksiyonunu alacaklarlar beraberinde aktiflik içerisinde birtakım indirimlere de sahip olacak.

Her yıl büyük ses getiren Üstün Bowl etkinliğinde indirim kazanmak isteyenlerin bu koleksiyondaki hudutlu sayıda satışı olacak özel NFT’lere sahip olması gerekiyor. Kripto alanında en tesirli 12 dijital sanatkarın eserlerinden oluşan koleksiyondan kimi yapıtları sizler için derledik.

İşte sanatkarların NFT koleksiyonunda yer alacak birtakım eserleri

Deadfellaz

Elise Swopes

Boss Beauties

KidEight

MikeGrillMadeIt

MarkTheHabibi

Domino

Giant Swan

Alida Sun

Jeff Manning

Mister Goldie

Emonee LaRussa