Galaxy S22’nin Resmi Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

Artık alıştığımız halde her sene her markanın orijinal bir telefon modeliyle karşılaşıyoruz. Alıştığımız bir öbür olay ise her sene bu olayı gerçekleştiren markalardan biri olan Samsung’un yeni telefonlarını duyurmadan çabucak evvel onların resmi duvar kağıtlarını yayınlaması.

Samsung Galaxy S22 ailesinin resmi duvar kağıtları yayınlandı. Ortalarından hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bu duvar kağıtları, Galaxy S22 serisinden neler bekleyebileceğiniz konusunda bizlere biraz fikir de veriyor. Bu duvar kağıtlarından kimileri, daha evvel sızdırılmış görüntülerdekilerle uyuşuyor lakin kimileri yeni ve daha evvel yayınlanmamıştı.

Samsung Galaxy S22’nin kendisinden evvel çıkan duvar kağıtlarının gerçek çözünürlükteki versiyonlarını indirebilirsiniz

Duvar kağıtlarının ortasında canlı, statik ve DeX modu (tabletinizi yahut akıllı telefonunuzu harici bir monitöre bağlayarak yahut bağlamadan bir masaüstü bilgisayar üzere kullanmanızı sağlayan bir mod) duvar kağıtları bulunuyor.

Samsung Galaxy S22’nin resmi duvar kağıtları, XDA Developers isimli ünlü teknoloji internet sitesi tarafından ortaya çıkartıldı. Bu sebeple fotoğrafların tamamının orjinal çözünürlükteki hallerine ulaşmak için tıklayabileceğiniz XDA Developers sayfasını da buraya bırakalım.

İndirme ilişkisine tıklayarak ulaşabileceğiniz tüm duvar kağıtlarını 2340×2340 çözünürlükte ve hem WEBP hem de JPG formatında indirebilirsiniz. Şayet bir Samsung telefonunuz varsa dahil edilen görüntüleri kilit ekranı animasyonunuz olarak da ayarlayabilirsiniz, statik duvar kağıtları rastgele bir aygıtta düzgün görünecek biçimde gereğince büyük boyutta ve canlı duvar kağıtları ise rastgele bir akıllı telefon ekranı için ziyadesiyle kâfi olan 1440×3088 çözünürlüğe sahip.