GhostWire: Tokyo’nun Çıkış Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz eylül ayında düzenlenen PlayStation Showcase aktifliği, fragmanıyla büyük ilgi toplayan bir oyuna yer vermişti: GhostWire: Tokyo. Bethesda tarafından yayımlanan ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen bu oyun, günümüz dünyasını fantastik bir dünyayla birleştirerek epey değişik bir atmosfer sunacağını gösteriyordu.

Bugün de Tango Gameworks ve Bethesda, merakla beklenen aksiyon macera oyunu GhostWire: Tokyo’nun çıkış tarihini açıkladı. Ayrıyeten PC oyuncuları için de mükemmel bir haber verildi. Birinci olarak PlayStation 5 özel oyunu olacağı açıklanan GhostWire: Tokyo’nun PC için de yayımlanacağı bu açıklamayla birlikte duyuruldu.

Oyun, 25 Mart’ta çıkış yapıyor:

GhostWire: Tokyo, paylaşılan duyuruya nazaran hem PC hem de PlayStation 5 için 25 Mart 2022 tarihinde çıkış yapacak. Oyunda doğaüstü ölümcül güçler tarafından istilaya uğrayan Tokyo’da mistik sanatlara hâkim olacak, intikam arayışındaki güçlü bir manevî varlıkla müttefik kuracak ve insanların kaybolmasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bilinmeyenle yüzleşeceğiz.

GhostWire: Tokyo oynanış fragmanı:

YouTube video

GhostWire: Tokyo, PC oyuncuları için Steam’de 549 TL’den satışa çıktı. Oyuna 22 Mart’ta erken erişim bahtı elde etmek isteyen ve yeni kıyafetler ile bir silah elde etmek isteyenlerse 699 TL ödeyerek Deluxe sürümünü satın alabilirler. Oyunun PlayStation 5 fiyatıysa 609 TL (PS Plus üyelerine 548,10 TL).