iPhone SE 3’ün Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Neredeyse 1 aydır önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan Apple etkinliğinde tanıtılacak olan aygıtların (en azından söylentilerinin) haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Natürel bu tarih yaklaştıkça (hâlâ net olarak bilinmese de) söylentilerin sayısı da birebir süratle artmaya devam ediyor. Bu aygıtlardan en çok dikkat çekenlerden biri de elbet yeni uygun fiyatlı iPhone modeli olan SE 3.

Bugünkü söylentimiz de tekrar iPhone SE 3 hakkında. Daha evvel ortaya çıkan Apple patentlerine nazaran iPhone SE 3’ün ve yeni iPad’lerin yeni aktiflikte karşımıza çıkacağını ve Apple’ın iPhone SE 3’ü Hindistan’da test ediyor olabileceğini iletmiştik. Şimdiki söylentiye nazaran iPhone SE 3, önemli manada kapıda.

iPhone SE 3 Mart’ta çıkıyor:

Bildiğiniz üzere iPhone SE’nin bugüne kadar iki jenerasyonu çıktı, bu çıkacak olan üçüncüsü. Daha evvelki haberlerimizde iPhone SE 3’ün 2022’nin ilk çeyreğinde geleceği söylentisini aktarmıştık. Şimdiki söylenti, Ming-Chi Kuo isimli bir Apple analisti tarafından ortaya atıldı ve bu sayede tarih biraz daha katılaştı. Analistten gelen açıklamalara nazaran iPhone SE 3 önümüzdeki Mart ayının 8’inde geliyor; yani sadece bir ay sonra.

Eğer öbür söylentiler de hakikat ise iPhone SE 3, Apple’ın şu ana kadar piyasaya sürdüğü en ucuz iPhone modeli olacak. Siz söylentiler ve iPhone SE 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.