Millenicom’dan Şubat Ayına Özel Kampanya

Tüketicilere verdiği taahhütsüz internet hizmeti ile milyonlarca vatandaşın ilgisini çekmeyi başaran Millenicom, şubat ayına özel bir kampanya başlattı. Tüketiciler, bu kampanya kapsamında taahhüt vermedikleri 100 Mbps’lik paketlere, sadece 99,90 TL karşılığında sahip olabilecekler. Üstelik bu kampanya kapsamında hiçbir kısıtlama da yok.

Millenicom, sunduğu internet abonelik paketlerinin yanı sıra süratiyle da bilinen bir şirket. Bu bağlamda; başvuran tüketicilerin internet ilişki süreçleri yalnızca 72 saat içerisinde tamamlanıyor. Böylelikle haftalar boyunca internetsiz kalmamış oluyorsunuz. Üstelik Millenicom, yeni müşterilerinin 150 TL’ye kadar olan taahhüt cezalarını ödüyor. Şayet taahhüdünüzün bitmesine birkaç ay kaldıysa ve hizmetten mutlu değilseniz, ceza ödemeden Millenicom’a geçebileceksiniz. Öbür geçişlerde suram fiyatı olmadığını da söyleyelim.

Çağrı merkezi ile 7/24 kesintisiz hizmet

İnternet servis sağlayıcıların en büyük problemlerinden bir tanesi, yetersiz müşteri hizmetleridir. Aradığımız vakit ulaşamaz, ulaştığımız vakit da tahlil bulamayız. Bu durumun farkında olan Millenicom, 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz davet merkezi ve WhatsApp Takviye Sınırı ile farkını gözler önüne seriyor. Direkt müşteri temsilcisine bağlanabileceğiz dayanak sınırı sayesinde problemlerinize anında çözüm bulabilirsiniz.

Altyapı konusunda kıymetli çalışmalar sürdüren Millenicom’un dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de SuperOnline altyapısı kullanıyor oluşu. Bu sayede; yaşadığınız lokasyondaki SuperOnline altyapısını kullanarak Millenicom’un sınırsız, fiber suratında internet tecrübesini yaşayabiliyorsunuz. SuperOnline altyapılı tüketiciler için de yeni bir kampanya başlatan şirket, 200 Mbps’ye kadar ulaşan yüksek süratli paketlerini sadece 199,90 TL’ye tüketicilerle buluşturuyor.

Eğer siz de Millenicom’un avantajlı paketleri ile tanışmak, altyapı ile alabileceğiniz azamî suratı sorgulamak ve Millenicom müşterisi olmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.