Online Müzik Kesme Programı Tavsiyeleri

Günümüzde artık pek çok kişi dijital müzik dinleme platformlarını tercih ettiği için MP3 ve gibisi formatlarda müzik evrakı kullanan bireylerin sayısı bir epey az. Müzik düzenlemeleri yapan bireyler zati hayli profesyonel müzik düzenleme programları kullanıyorlar. Lakin diyelim ki bir müziği telefonunuza zil sesi yapmak istediniz ya da bir ses kaydında gereksiz bir parçayı kesmek istediniz; işte o noktada devreye online müzik kesme programları girecektir.

Yalnızca birkaç kolay süreç yapmak için koca koca yazılımlar indirmek ve uygulama satın almak yerine internet üzerinden kolay kolay kullanabileceğiniz bir online müzik kesme programına başvurmak çok daha avantajlı olacaktır. Gelin kolayca ve fiyatsız bir formda kullanabileceğiniz online müzik kesme programlarına bakalım ve sundukları farklı hizmetleri biraz daha yakından görelim.

Online müzik kesme programları:

  • Audio Trimmer
  • MP3 Cut
  • MP3 Cutter Pro
  • Web Audio Cutter
  • Clideo
  • Cut MP3
  • Kapwing
  • Bear Audio

Mobil internet tarayıcılarıyla uyumlu: Audio Trimmer

YouTube video

mp3, wav, wma, ogg, m4r, 3gpp, opus, m4a, aac, amr, flac, aiff, ape başta olmak üzere pek çok farklı müzik evrak formatını destekleyen Audio Trimmer online müzik kesme programı, kullanıcılarına 100 MB’a kadar evrak düzenleme imkanı sunuyor. Tamamen fiyatsız olan Audio Trimmer’a müzik belgenizi yüklüyor, kesiyor ve süratle kaydederek indirebiliyorsunuz. Üstelik tüm taşınabilir internet tarayıcılarıyla da uyumlu çalışıyor. Audio Trimmer internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

En çok evrak formatı destekleyen program: MP3 Cut

300’den fazla müzik belge formatını destekleyen MP3 Cut online müzik kesme programı, kolay ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Yüklediğiniz müzik belgelerini dilediğiniz üzere kesebilir, ses düzeyini düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. MP3 Cut birebir vakitte videolardaki ses belgelerini çıkarmanızı ve iPhone için zil sesi oluşturmanızı sağlıyor. İnternet sitesindeki başka araçlar üzerinden pek çok farklı süreç gerçekleştirmeniz de mümkün. MP3 Cut internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm belgelerinizi siliyor: MP3 Cutter Pro

mp3, wav, flac, ogg, wma, m4a, amr, aac, aiff, caf, ac3, ape, 3gpp, m4r üzere pek çok farklı ses belge formatını destekleyen MP3 Cutter Pro online müzik kesme programı, büsbütün fiyatsız ve evraklarınızı sırf 24 saat Amazon sunucularında sakladıktan sonra yok ediyor. İnternete bağlanan tüm aygıtlar üzerinden kullanabileceğini MP3 Cutter Pro ile sadece müzik kesme süreci değil, ses düzeyi düzenleme üzere pek çok farklı süreci de basitçe gerçekleştirebilirsiniz. MP3 Cutter Pro internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

iPhone için zil sesi oluşturun: Web Audio Cutter

YouTube video

mp3, m4a, wav, wma, ogg, m4r üzere pek çok farklı ses belge formatını destekleyen Web Audio Cutter online müzik kesme programı, bilgisayar üzerinden olduğu üzere akıllı telefon ve tablet üzere taşınabilir aygıtlar üzerinden de kullanılabilir. iPhone için m4r formatında zil sesleri oluşturabileceğiniz Web Audio Cutter, kolay ve kullanışlı arayüzü üzerinden büsbütün fiyatsız ve inançlı bir hizmet sunuyor. Web Audio Cutter internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sezgisel arayüz, kolay kullanım: Clideo

MP3, OGG, WMA, WAV üzere pek çok farklı ses evrak formatını destekleyen Clideo online müzik kesme programının sezgisel arayüzü sayesinde üzerinde süreç yaptığınız müzik evraklarından tam olarak istediğiniz sonucu alacaksınız. Clideo ile müzik kesme sürecinin yanı sıra pek çok farklı düzenleme ve belge format dönüştürme sürecini de büsbütün fiyatsız, inançlı ve online olarak gerçekleştirmeniz mümkün. Clideo internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

MP3 odaklı bir program: Cut MP3

Cut MP3 online müzik kesme programı son derece sade bir arayüz ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Yapmanız gereken son derece kolay; müzik belgenizi yükleyin, kesin ve kaydererek indirin. Cut MP3 hem bilgisayar hem de taşınabilir aygıtlar üzerinden kullanılabilir. Programın tek olumsuz istikameti ise yalnızca MP3 müzik evrak formatında süreç yapabiliyor olması. Cut MP3 internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tamamen reklamsız kullanım: Kapwing

Kapwing online müzik kesme programının en dikkat çeken istikameti, tek bir reklam bile göstermiyor olması. Birtakım internet sitelerinde çıkan yanıltıcı indirme butonlarının hiçbiri Kapwing sitesinde yok. Tamamen fiyatsız olan Kapwing online müzik kesme programının kullanımı da son derece kolay; müzik evrakınızı yükleyin, kesin ve kaydederek indirin. Üstelik taşınabilir aygıtlarla da uyumlu çalışıyor. Kapwing internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Adı kadar güçlü ve yetenekli: Bear Audio

MP3, WAV, OGG, WAV, MP3, M4R, OGG, AAC, WMA üzere pek çok farklı müzik belge formatını destekleyen Bear Audio online müzik kesme programı, HTML5 teknolojisini kullanıyor. İlk defa kullanacaksanız biraz karmaşık görünebilir lakin birtakım profesyonel ses düzenleme programlarının yaptığı süreçleri bile yapabildiği için alışma sürecini göz önüne almalısınız. Bear Audio üzerinden birden evraka kesme, birleştirme, ses düzeyi düzenleme, dönüştürme üzere pek çok süreç yapabilirsiniz. Bear Audio internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel müzik programlarıyla uğraşmamak ya da para ödememek isteyenler için online müzik kesme programı tavsiyeleri listesi hazırladık ve listemizdeki online müzik kesme programlarının öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listede bulunan programlardan birini kullandıysanız tecrübelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.