Online Sosyal Medya Çekiliş Uygulamaları

İnternet ve gerçek dünya artık iç içe. O denli ki pek çok kişi internet üzerinden para kazanıyor. Mesela YouTuberlar, influencerlar ve toplumsal medya uzmanları; internetin toplumsal medya kısmına odaklanmış ve içerik üreterek para kazanan insanlardır. Elbette, para kazanmak için takipçi sayısı son derece değerli. Başka kullanıcıların dikkatini çekerek takipçi sayınızı arttırmanın en kolay yolu ise bir sosyal medya çekilişi yapmaktır.

Sosyal medya çekilişi deyip geçmemek lazım zira sonuçların adil olması son derece değerli. Bu hedefle kurulan pek çok çekiliş uygulaması var. Aygıtınıza rastgele bir şey indirmeden online olarak kullanabileceğiniz çekiliş uygulamaları sayesinde kolaylıkla sonuca ulaşabilirsiniz. Sosyal medya çekiliş uygulamalarına ve bu hizmeti sunan internet sitelerinin öne çıkan özelliklerine gelin yakından bakalım.

Online toplumsal medya çekiliş uygulamaları:

  • Simpliers
  • Çekiliş Yap
  • Wask
  • Online Çekiliş Yap
  • InstaBom
  • Kodvizit

Her istikametiyle toplumsal medya: Simpliers

Simpliers için bir çekiliş uygulamasından fazlası demek mümkün. Zira sunduğu farklı paketler kapsamında geniş bir toplumsal medya dayanağı veriyor. Fakat yalnızca bir toplumsal medya çekilişi yapmak istiyorsanız bile Simpliers internet sitesinin sunduğu hizmetler işinizi görecektir.

Simpliers, kullanıcılarına pek çok farklı hizmet paketi sunuyor. Elbette, fiyatsız paketi de var. Ücretsiz paket ile sonlu da olsa pek çok farklı imkandan yararlanabiliyor ve çekiliş sonuçlarına başarılı bir biçimde ulaşabiliyorsunuz. Lakin bu işi devamlı yapan bir profesyonelseniz fiyatlı paketleri inceleyebilirsiniz. Simpliers internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sade arayüz: Çekiliş Yap

Çekiliş Yap internet sitesi, bugüne kadar gördüğünüz en sade arayüzlerden birine sahip. Karşınıza çıkan ekrana çekiliş ismini, çekilişe katılacak isimleri yazıyor ve talihli sayısı ile yedek talihli sayısını seçiyorsunuz. Sonra tek bir butona tıklayın ve bırakın mukadderat ağlarını örsün. Üstelik büsbütün fiyatsız.

Elbette Çekiliş Yap internet sitesinin çekiliş aracı, binlerce kişinin katıldığı bir çekiliş için uygun değil. Altyapı olarak uygun lakin kimsenin binlerce kişinin ismini yazmakla uğraşacağını sanmıyoruz. Yeniden de ufak çaplı çekilişler için ülkü ve son derece kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. Çekiliş Yap internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya odaklı: Wask

Wask internet sitesinin sunduğu çekiliş aracı, tam olarak sosyal medya platformlarında yapılan çekilişlere uygun olarak geliştirilmiş. İnternet sitesini açtıktan sonra yapmanız gereken birinci şey kelam konusu çekilişin olduğu Instagram gönderisinin ilişkisini paylaşmak. Öbür ayrıntıları da seçtikten sonra basitçe sonucu öğrenebilirsiniz.

Instagram çekilişleri için Wask uygulaması son derece başarılı sonuçlar veriyor. Tamamen fiyatsız olduğu için dilediğiniz kadar çekilişi, dilediğiniz aralıklarda sonuçlandırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise çekiliş aracının sadece gönderi yorumları üzerinden sonuca varıyor olması. Yani çekilişin öbür koşulları varsa karşılayamayabilir. Wask internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Görev odaklı: Online Çekiliş Yap

Online Çekiliş Yap internet sitesi de son derece kolay ve sade bir arayüze sahip. Vazife odaklı bir uygulama olduğu için sırf karşınıza çıkan ekrana çekilişe katılanları, çekiliş ismini, kazanacak kişi sayısını ve yedek kazanan sayısını yazmanız kâfi. Tekrar eden iştirakçileri da seçtikten sonra tek bir butona tıklayın ve yazgı ağlarını örsün.

Tamamen fiyatsız olarak kullanabileceğiniz Online Çekiliş Yap internet sitesi de tıpkı Çekiliş Yap uygulaması üzere elle isim girilmesini gerektiriyor. Ancak bir toplumsal medya çekilişi değil de insanların isimlerinin alt alta yazılı olduğu bir çekiliş yapıyorsanız Online Çekiliş Yap uygulaması epey işe yarayacaktır. Online Çekiliş Yap internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram çekiliş ustası: InstaBom

InstaBom internet sitesi, isminden da anlaşılacağı üzere Instagram çekilişlerini sonuçlandırmak için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Wask internet sitesi ile misal bir çalışma prensibine sahip olan InstaBom’da çekiliş sonuçlandırmak için söz konusu çekilişin olduğu Instagram gönderisinin kontağını paylaşmanız kâfi.

InstaBom, tamamen fiyatsız değil. 100 yoruma kadar olan gönderilerin çekilişini fiyatsız olarak yapabiliyorsanız lakin fazlası için fiyatlı paketlerden birini tercih etmeniz gerekiyor. InstaBom internet sitesi de çekiliş sonuçları için paylaşılan gönderideki yorumları inceliyor. Yani çekilişin diğer kaideleri varsa karşılayamayabilir. InstaBom internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Göründüğünden çok daha başarılı: Kodvizit

Kodvizit internet sitesi, tıpkı Çekiliş Yap ve Online Çekiliş Yap uygulamaları üzere son derece basit ve sade bir arayüze sahip. Ancak onlardan farklı olarak Instagram çekilişlerini yapabileceğiniz özel bir araç sunuyor. Büsbütün fiyatsız olarak kullanabileceğiniz Instagram çekiliş aracı kriterlerini özelleştirmeniz mümkün.

Sonuçlara süratli ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kodvizit Instagram çekiliş aracı için; çekiliş gönderisine yapılan yorumlarda kesinlikle olması gereken sözleri, tekrar sayısını, kullanıcı etiket sayısını ve hashtag sayısını seçtikten sonra çekilişi başlatın. Saniyeler içerisinde çekilişin kazananı seçilecek. Kodvizit internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya takipçilerini arttırmak için çekiliş yapanların kesinlikle kullanması gereken online çekiliş uygulamalarını listeledik ve kısaca internet sitelerinin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Bu çeşit üçüncü taraf internet siteleri ve uygulamalarla şifrenizi ve öbür şahsî bilgilerinizi paylaşmadığınızdan emin olun.