Samsung Galaxy S22 Türkiye’deki Ön Sipariş Tarihi Açıklandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıttığı yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S22 ile ilgili değerli bir gelişme yaşandı. Samsung Türkiye, bu akıllı telefonu satın almak isteyen tüketiciler için hazırladığı yol haritasını resmen açıkladı. Fakat telefonların fiyatları hala muhakkak değil.

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurduğu yeni akıllı telefonlar, etkileyici özelliklerle geldiler. Bilhassa de Galaxy S22 Ultra, Samsung için de tüketiciler için de özel bir yere sahip olacak. Çünkü bu akıllı telefon, tarihte birinci defa dahili S Pen kalemiyle kalemine sahip Galaxy S serisi telefon olarak karşımıza çıkacak. Pekala bu özel telefona Türkiye’den sahip olmak isteyen tüketicilerin ne vakte kadar beklemeleri gerekecek?

Ön sipariş tarihi 4-13 Mart aralığında olacak

Samsung Türkiye’nin internet sitesinde yer alan bilgiye nazaran ülkemizdeki tüketiciler, bu akıllı telefonlar için 4-13 Mart tarihleri aralığında ön sipariş verebilecekler. Bu süreçte tüm modeller, tüm renk ve depolama alanı seçenekleriyle ön satış kapsamında sipariş verilebilecek. Lakin telefonların teslimatları ile ilgili herhangi bir bilgi kelam konusu değil.

Samsung’un 2022 model amiral gemisi telefonlarından Galaxy S22 ve Galaxy S22+’la ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz burada, Galaxy S22 Ultra ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz de buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Samsung Galaxy Tab S8 ile tanışmak için burada, Samsung’un dün tanıttığı yesyeni teknolojilerle ilgili bilgi sahibi olmak için de buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 ailesi için hazırladığımız ön inceleme görüntümüzü ise çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video