Samsung Galaxy S22’nin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki günlerde bir “Galaxy Unpacked” aktifliği gerçekleştirecek ve bu aktiflik kapsamında da yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S22’yi tanıtacak. Şirket, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir tanıtım görüntüsünde bu aktifliği duyurmuştu lakin tarih vermemişti. Yaşanan yeni bir gelişme, bir müddettir savlar kapsamında olan 9 Şubat‘ın katılaştığını düşündürüyor.

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan Evan Blass, Twitter’da bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf üzerine harekete geçen teknoloji tutkunları, şirketin internet sitesindeki kodlarda da 9 Şubat ibaresine denk geldiler. Gelin hem o fotoğrafa hem de kodlarda yer alan ayrıntılara sırasıyla bakalım.

Sızdırılan aktiflik fotoğrafı şöyle

Evan Blass tarafından sızdırılan manzara, akıllı telefonlarla ilgili net bir şey sunmuyor. Afişte, aktifliğin 9 Şubat 2022’de gerçekleştirileceğini görüyoruz.

Bu sızıntı üzerine TechInsider isimli bir Twitter hesabından dikkat çeken bir ekran manzarası paylaşıldı. Bu ekran imgesine nazaran Samsung, Galaxy Unpacked aktifliği için hatırlatıcı oluşturmaya yarayan kodları sitesine gömmüş, fakat şimdi aktifleştirmemişti. Site kodlarının ekran görüntüsü şöyle görünüyor:

Kodlara baktığımızda, Samsung’un Google, Outlook ve Yahoo‘nun takvim uygulamalarına yönlendirme yapan birtakım ilişkiler görüyoruz. Bu ilişkiler, bizi bir aktiflik için hatırlatıcı oluşturmaya götürüyor. Örneğin; Google için oluşturulan irtibata ulaştığımızda karşımıza şöyle bir ekran çıkıyor:

Bu gelişmelerin birtakım şeyleri katılaştırdığını lakin Samsung’un bu hususta şimdi net bir açıklama yapmadığını unutmamak gerekiyor.

Eğer şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesi olası Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak Galaxy S22 ailesinin teknik özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz burada, şirketin birebir aktiflikte tanıtacağı düşünülen yeni tableti Galaxy Tab S8 ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de buradaki içeriğimize göz atabilirsiniz. Telefonların fiyatı ile ilgili ayrıntılara ise buradaki haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.