Samsung Galaxy S24’ün Tanıtılacağı Tarih Resmîleşti

2024 yılına giriş yapmamızla birlikte teknoloji dünyasında yeni eserlerin tanıtımları da yeterliden uyguna yaklaşmış oldu. CES 2024 üzere etkinliklerde pek çok firma yeni eserler tanıtacak fakat Samsung üzere büyük firmalar, kendi bağımsız tanıtım etkinliklerini de ihmal etmeyecek.

Güney Koreli dev, Samsung Galaxy S24 ailesini tanıtacağı Galaxy Unpacked adlı aktifliğinin gerçekleştirileceği resmî tarihi açıkladı.

Galaxy Unpacked aktifliği ne vakit yapılacak?

YouTube video

Samsung, Galaxy Unpacked aktifliğini 17 Ocak 2024‘te, Türkiye saati ile 21.00’de gerçekleştirecek. Daha evvelki söylentiler ve ortaya çıkan bilgiler de 17 Ocak tarihini işaret ediyordu. Güney Koreli teknoloji devi, klasik olarak da yılın başlarında yeni aygıtlarını tanıtmasıyla biliniyor. Aktiflik San Jose’de yapılacak.

Galaxy Unpacked etkinliğinde hangi eserler tanıtılacak?

Etkinlikte yeni Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra tanıtılacak. Aktiflikte yeni modellerle birlikte gelecek olan yeni özellikler de tanıtılacak. Bu özellikler ortasında en çok dikkat çeken ise mobilde yeni bir tecrübe sunacağı söylenen üretken yapay zekâ oldu. 

Galaxy Unpacked aktifliğini nasıl izleyebiliriz?

Etkinliği samsung.com, Samsung Newsroom ve Samsung’un YouTube kanalı üzerinden izlenebilecek. Ayrıyeten aktiflikte tanıtılan aygıtlar ve yenilikler hakkında tüm bilgileri Webtekno üzerinden de takip edebilirsiniz. 

Samsung Galaxy S24 serisi ile birlikte Güney Koreli teknoloji devi, taşınabilir telefon pazarının en süratli büyüyen alanı olan premium pazarındaki hissesini artırmaya devam etmeyi planlıyor. Firmanın bu yıl artırım yapmayarak bu stratejisini desteklemek istediği istikametinde de haberler dolaşıyor.