Sevilen Oyun It Takes Two Dizi ve Filme Uyarlanacak

Arkadaşıyla birlikte oynayabileceği oyun arayışında olan herkes illaki It Takes Two’ya rastlamıştır. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülmüş olan Cody ve May’in yerine geçtiğiniz bu macerada sıkıştığınız fantastik dünyadan kurtulmanız gerekiyor. Alışılmış bunu yaparken bir de Cody ve May’in parçalanan münasebetlerini de düzeltmelisiniz.

Oyun çıktığı günden bu yana hayli büyük ilgi gördü. Üstelik oynamak istediğiniz arkadaşınızın oyunu almasına gerek kalmadan Friends Pass özelliği ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunun fiyatı 280 TL lakin elinizi çabuk tutarsanız Steam’de şu anda indirimden 140 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Cody ve May’in maceraları sinema ve dizi oluyor

Hazelight’ın kurucusu Josef Fares, mesleğine sinema imalcisi olarak başlamıştı lakin daha sonrasında Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out oyunlarını yaparak oyun kesimine hoş bir geçiş yaptı. Fares, grubuyla birlikte It Takes Two’yu yaratırken çok eğlendiklerini ve oyunun hikayesinin sinema yahut dizi için çok yüksek bir potansiyeli olduğunu söylüyor.

Variety Dergisi’nde yayınlanan habere nazaran Hazelight Studios oyunu film ve diziye uyarlamak için dj2 Entertainment ile birlikte çalışıyor. Ayrıyeten yayınlanan habere nazaran projenin uyarlama hakları için bir ihale savaşı olabileceği argüman ediliyor. Sonic the Hedgehog’un devam oyununa ek olarak, dj2 Entertainment ayrıyeten Tomb Raider’ın Netflix için animasyonlu bir uyarlamasının ve Disco Elysium ve Life Is Strange’in canlı TV gösterileri üzerinde çalışıyor.