Türk Yayıncılar FIFA 22 Twitch Rivals 2v2’de Şampiyon Oldu

Twitch yayıncılarının ve eski profesyonel e-sporcuların iştirakiyle gerçekleşen bir e-spor turrnuvası olan Twitch Rivals’ın FIFA 22 2v2 oyunlarında son evreye gelindi. FIFA Team of the Year Showdown ismi ile gerçekleşen turnuvada final maçları yapıldı.

FIFA’nın Twitch ile düzenlediği iki turnuvadan biri olan Twitch Rivals FIFA 22 2v2 finali bu gece oynandı. Toplamda 75 bin dolarlık mükafatın sahiplerini bulduğu turnuvada kazananlar Twitch yayıncıları ve Futbolist profesyonel oyuncuları Ege Arseven ve Tuna Yurdakul oldu.

İkili finalde toplamda 16 bin 500 dolar ödül kazandı

Dünyanın her yerinden 32 oyuncunun 16 kadro olarak yarıştığı müsabakada finale kalan Arseven ve Yurdakul, son oyunda da galibiyete imza atarak kadro olarak 16 bin 500 dolarlık mükafatın sahibi oldu. Bu galibiyet ile birlikte grup, üst üste ikinci kere şampiyon olmuş oldu.

Geçtiğimiz sene Haziran ayında gerçekleşen Twitch Rivals 2v2’de de llk iştiraklerinde şampiyon olan grup, toplamda 20 bin dolarlık ödülün sahibi olmuştu. Arseven ve Yurdakul’u tebrik ediyor; katılacakları tüm turnuvalarda muvaffakiyetler diliyoruz.