Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Ekleniyor

Geçtiğimiz günlerde Leauge of Legends (LoL) cihanında geçen Arcane dizisinin sevilen karakteri Vi’nin Fortnite’a eklendiği duyuruldu. Açıklamalara nazaran 1.500 V-Bucks’a alınabilecek olan Vi, içerik mağazasında yer aldı.

Şimdi ise Epic Games tarafından yapılan açıklamaya nazaran ünlü müzik kümesi Silk Sonic, Fortnite’a eklenecek. Battle Royale oyunlarından olan Fortnite’ın oyununun ünlüler sıralaması, oyuna Bruno Mars ve Anderson .Paak halinde iki müzik yıldızı daha ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a eklenecek

Silk Sonic ismiyle performans sergileyen harika ikili Bruno Mars ve Anderson .Paak, 10 Şubat’tan itibaren Fortnite içerik eşya mağazasında satışa sunulacak. Yeniden de oyuncular, 7 Şubat’ta oyun içi bir turnuva aracılığıyla erkenden alma bahtına sahip olacaklar. Üstteki görselde gördüğünüz üzere Bruno Mars ve Anderson .Paak’ın Fortnite versiyonları Silk Sonic için benimsedikleri retro ’70’lerin kıyafetleri ile karşımıza çıkacak.

Fortnite; Marvel, Star Wars üzere popüler kültür dünyalarını bir ortaya getirmesiyle bilinirken, gerçek dünya ünlüleri de en tanınan karakterlerden kimileri diyebiliriz. Bunlara ek olarak; LeBron James ve Neymar üzere ünlü sportmenler, Bugha ve Ninja üzere yayıncılar ve Marshmello ve Ariana Grande üzere başka müzisyenler de bu serüvene dahil olmuştu.

Bu birebir vakitte Silk Sonic üyelerinin oyunda yer aldığı birinci sefer değil; Bruno Mars ve Anderson .Paak ise 2020’de sanal bir konser serisinin kesimi olarak Fortnite’a eklenmişti. Artık ise ayrıyeten yeni savaşçılar ve ilgili teçhizatları dışında oyun Icon Radio isminde yeni bir oyun içi radyo istasyonu güncelleme dayanağı alıyor ve bu istasyonda doğal olarakmeşhur ikiliden modüller yer alacak.